Na trhu

V této sekci můžete hledat detaily ke knihám, které jsou stále na trhu, samozřejmě jen u dobrých knihkupců.

Mark Lawrence - SVATÁ SESTRA

Přichází čas ohně. Čas, kdy přátelé umírají, města hoří a Říše se hroutí. Ledový příkrov postupuje, Koridor se neustále zužuje a Říše se tak ocitá v obležení. Závěrečný díl trilogie.

Brian McClellan - KREV ŘÍŠE

S blížící se závěrečnou bitvou, žoldnéř, špeh a generálka musí najít nepravděpodobné a nebezpečné spojence, aby v tomto epickém fantasy příběhu o magii a střelném prachu uznávaného autora Briana McClellana zvrátili směr války.

Terry Pratchett - PRAČLOVĚK, KTERÝ CESTOVAL ČASEM

Povídky, které najdete v této knize - a které byly vybrány z nejlepších Terryho prací pro Buck Free Press a Western Daily Press, když jsme je pouze vyhrabali z almary a lehce přeleštili - neobsahují žádné velké zelené zubaté potvory, ale je tam ten pán, co si stavěl v kůlně raketu, stejně jako králové a starostové, chlupatý neandrtálec, nebojácný luční koník, Krysař, špetka cestování časem a velká spousta vzrušujících výprav - pod mořskou hladinu i do vesmíru.

Terry Pratchett, Stephen Briggs - ARCHIVY ANKH-MORPORKU 1

V tomto prvním svazku digitálně remasterovaných ilustrací, nazvaném Ankh-Morpork: Archivy, naleznete výbor z prvních čtyř zeměplošských diářů.

Glen Erik Hamilton - DÁVNÉ ZLOČINY

Seržant Donovan Shaw se po letech vrací na výzvu svého dědečka do rodného Seattlu. Nachází ho však smrtelně postřeleného a začne pátrat, co se stalo. Jeho dědeček Dono je totiž proslulý lupič a ve hře může být ukrytý poklad. Časopis Kirkus nazval Past Crimes „vzrušujícím dědicem klasického detektivního románu". Každá z jeho dalších knih v seriálu Donovan Van Shaw získala hvězdná hodnocení od Publishers Weekly , Library Journal a dalších.

Gregg Hurwitz - V JEDNOM OHNI

Sirotek X přemýšlí, že odejde na odpočinek. Tedy hned poté, co vykoná svou poslední misi. Zdánlivě jednoduchý úkol se však stává hrozivou noční můrou. Postupně zjišťuje, že jeho nový klient, sympatický Max, má proti sobě velmi nebepečnou zločineckou síť, jejíž chapadla zasahují až do státní správy.

Patrick O´Brian - POZDRAVNÁ SALVA

Zvraty a kličky, vedlejší zápletky, ozvěny minulosti, to jsou jediné jistoty této úžasné ságy. Vyprávění proudí po dalekých mořích a exotickými krajinami, s flórou a faunou k uspokojení Maturinovy nevinné zvídavosti, včetně prostoru pro jeho práci s pláštěm a dýkou. Závěr knihy zanechává čtenáře víc než nedočkavého, jaký bude následující díl.

David Rollins - MEXICKÝ PAT

Nový bestseller od Davida Rollinse odkrývá zákulisí drogových kartelů v Mexiku, jen kousek od turisticky přístupného sídla zesnulého bosse Pabla Escobara. Drogový svět se nezměnil, jen přibylo šílenců a násilníků. Se všemi se musí zvláštní agent Vin Cooper vyrovnat, jinak zemře.

Brandon Sanderson - VÝHLED NA HVĚZDY

Spense se podařilo získat si respekt. Už se nepotuluje po jeskyních a neživí se potkaním masem, ale jako zručná pilotka svádí boj s Krelly, kteří usilují o vyhlazení lidstva na planetě Detritus. Teď ji ale čeká další náročný úkol.

Brandon Sanderson - BÍLÝ PÍSEK 3

Bílý písek představuje nový, rychle se vyvíjející a akcí nabitý segment úžasné kosmírské série Brandona Sandersona, nejprodávanějšího autora New York Times.

Další »

Nakladateství fantastické
a jiné skvělé literatury