Knižní novinky

V této rubrice najdete detaily o titulech, které právě vycházejí. Odtud se potom přesouvají do sekce Vydali jsme - Na trhu.

Všechny novinky a jiné naše knihy zakoupíte se slevou i v naší prodejně Řeznická 12, Praha 1, tel.224 948 754. 

Patrick O´Brian - MUŠKÁT ÚTĚCHY

Patricka O'Briana považují mnozí za největšího anglicky píšícího autora historických románů. V Muškátu útěchy jsou Jack Aubrey a Stephen Maturin stále ztroskotanci na neobydleném ostrově v holandské Východní Indii, kde na ně zaútočí zuřiví malajští piráti. Námořníkům se podaří je odrazit a posléze z ostrova uniknout do Batávie...

Glen Erik Hamilton - DRSNÁ ZIMA

Van Shaw ukončí službu v armádě a vrátí se do Seattlu a k Luce. Ale jejich poklidný život záhy naruší žádost dědečkova přítele Willarda, aby zjistil, co se stalo s jeho zmizelou neteří Elanou, Donovanovou kamarádkou z dětství. Van v opuštěné chatě nalezne dvě brutálně zmasakrovaná těla a pouští se do pátrání. Pokračování úspěšné prvotiny Dávné zločiny o netypickém hrdinovi Donovanu Shawovi.

terry Pratchett - ČAROPRÁVNOST

Pokračujeme v limitované sběratelské edici titulem Čaroprávnost.

Terry Pratchett - LEHKÉ FANTASTIČNO limitovaná edice

Limitovaná edice Zeměplochy pokračuje! Dalším titulem v pořadí je Lehké fantastično.

Terry Pratchett - BARVA KOUZEL (limitovaná edice)

Letos začínáme vydávat limitovanou edici Zeměpolochy ve formátu 130x200mm, vázanou, s kouzelnými obálkami a barevnou ražbou, jejíž autorem je Joe McLaren.

Nakladateství fantastické
a jiné skvělé literatury