Na trhu

V této sekci můžete hledat detaily ke knihám, které jsou stále na trhu, samozřejmě jen u dobrých knihkupců.

Greg Iles - MISSISSIPPSKÁ KREV

Penn Cage spojuje síly s úspěšnou mladou černošskou spisovatelkou Serenity Butlerovou, kterou do Natchezu přivedl případ jeho otce, a společně se pokoušejí rozkrýt utajovanou minulost rodiny Cageových i samotného Jihu. V zoufalé snaze rozlousknout nejtemnější tajemství Dvojitých orlů a zachránit Pennova otce před jistou smrtí jim přitom nezbývá nic jiného, než dát v sázku i to nejcennější: vlastní životy.

Gregg Hurwitz - ČERNÝ KŮŇ

Sotva se Sirotek X zotavil z útoku vražedných mikrodronů, vstupuje do jeho života Aragón Urrea, muž, který se celý život pohyboval na hraně zákona a jen jeho kladné povahové rysy ho odlišují od typického šéfa drogového kartelu. Teď se však z Aragóna stává zoufalý otec, jemuž unesli dceru, a Evan je jediný člověk na světě, který mu může pomoct.

Patrick O´Brian - CLARISSA OAKESOVÁ

Kapitán Jack Aubrey odplouvá z nenáviděných vězeňských kolonií v Austrálii na své oblíbené lodi Surprise a za plavby přemítá o středním věku a sexuální frustraci. Brzy si všimne, že mu dosud unikalo, jaká nálada zavládla na jeho lodi: ke svému úžasu zjistí, že bez ohledu na celoživotní zkušenosti netuší, co si mužstvo a dokonce jeho vlastní důstojníci myslí. Vědí něco, co on ne, totiž že Surprise má na palubě cizince - a naopak nevědí, že ten cizinec je možná stejně nebezpečný jako otevřený oheň v prachárně.

Terry Pratchett - MALÍ BOHOVÉ

Vychází další, v pořadí již 13. kniha limitované sběratelské edice Úžasná Zeměplocha - MALÍ BOHOVÉ.

Terry Pratchett - DÁMY A PÁNOVÉ

Vychází další, v pořadí již 14. kniha limitované sběratelské edice Úžasná Zeměplocha - Dámy a pánové.

Terry Pratchett - MUŽI VE ZBRANI

Vychází další, v pořadí již 15. kniha limitované sběratelské edice Úžasná Zeměplocha - MUŽI VE ZBRANI.

Terry Pratchett POSLEDNÍ HRDINA

DOTISK populární knihy ze série Úžasné Zeměplochy. Tiskne se v Itálii, expedice se předpokládá koncem září 2022.

Brandon Sanderson - CYTONIK

Spensa prchne před svými pronásledovateli z Výhledu na hvězdy do území nikoho. Naráz se ocitá ve zvláštním světě, kde fyzikální zákony fungují jinak, stejně jako tu jinak ubíhá čas. Jejím cílem je získat informace, jak porazit pátrače, kteří tu žijí a kteří o ní samozřejmě ví. Odhalení jejich tajemství je totiž jedinou možností, jak zachránit galaxii před zničením.

David Rollins- AŽ NAVĚKY

Malá americká jednotka speciálních operací byla svědkem sestřelení dvou ruských vrtulníků Hind nad severní Sýrií. Přeživší - ruského prezidenta a jeho doprovod s kufříkem obsahujícím autorizační kódy pro odpálení ruských jaderných zbraní ‒zajme poslední zbývající a nejobávanější velitel ISIS známý jako Škorpión. A tyto rakety stále míří převážně na americká města.

Gregg Hurwitz - ZTRACENÝ SYN

Sirotek X je konečně na odpočinku. Jeho klid ale naruší telefonát neznámé ženy, která tvrdí, že je jeho matka. Vše je o to záhadnější, že volá z Argentiny. Evan se snaží přijít téhle záhadě na kloub a vydá se za ní. Setkání spustí rychlý sled dobrodružných událostí, během nichž nachází nejen nové spřízněné duše, ale i sám sebe.

Další »

Nakladateství fantastické
a jiné skvělé literatury