Na trhu

V této sekci můžete hledat detaily ke knihám, které jsou stále na trhu, samozřejmě jen u dobrých knihkupců.

Terry Pratchett - MALÍ BOHOVÉ

Vychází další, v pořadí již 13. kniha limitované sběratelské edice Úžasná Zeměplocha - MALÍ BOHOVÉ.

Brandon Sanderson - CYTONIK

Spensa prchne před svými pronásledovateli z Výhledu na hvězdy do území nikoho. Naráz se ocitá ve zvláštním světě, kde fyzikální zákony fungují jinak, stejně jako tu jinak ubíhá čas. Jejím cílem je získat informace, jak porazit pátrače, kteří tu žijí a kteří o ní samozřejmě ví. Odhalení jejich tajemství je totiž jedinou možností, jak zachránit galaxii před zničením.

David Rollins- AŽ NAVĚKY

Malá americká jednotka speciálních operací byla svědkem sestřelení dvou ruských vrtulníků Hind nad severní Sýrií. Přeživší - ruského prezidenta a jeho doprovod s kufříkem obsahujícím autorizační kódy pro odpálení ruských jaderných zbraní ‒zajme poslední zbývající a nejobávanější velitel ISIS známý jako Škorpión. A tyto rakety stále míří převážně na americká města.

Gregg Hurwitz - ZTRACENÝ SYN

Sirotek X je konečně na odpočinku. Jeho klid ale naruší telefonát neznámé ženy, která tvrdí, že je jeho matka. Vše je o to záhadnější, že volá z Argentiny. Evan se snaží přijít téhle záhadě na kloub a vydá se za ní. Setkání spustí rychlý sled dobrodružných událostí, během nichž nachází nejen nové spřízněné duše, ale i sám sebe.

Terry Pratchett, Stephen Briggs - ANKH-MORPORK ARCHIVY 2

Ankh-Morpork: Archivy, svazek II, spojují čtyři vydání proslulých zeměplošských diářů do jednoho luxusního digitálně revidovaného kompendia. Nové vydání dává vyniknout původnímu textu od Terryho Pratchetta a Stephena Briggse a kresbám Paula Kidbyho.

Brandon Sanderson - DĚTI BEZEJMENNÝCH

Novela Děti Bezejmenných je zasazená do světa sběratelské karetní hry Magic: TheGathering.

Terry Pratchett- MRKNUTÍ OBRAZOVKY

Velký soubor povídek, v němž ke každé napsal autor úvodní poznámku a připojil barevnou ilustraci. Povídky sebrané v Mrknutí obrazovky sestávají z vpádů sekundárních světů do toho našeho. Ve druhé části jsou povídky ze Zeměplochy.

Terry Pratchett, Stephen Baxter - DLOUHÁ UTOPIE

Lidstvo bylo odvrhnuto Prvozemí a nyní se šíří po Dlouhé Zemi. Ne všude je však světy vítají s otevřenou náručí. Lobsang, nyní už postarší a velmi konzervativní pohyblivá jednotka, odchází v přestrojení s Agnes a jejich synem na odlehlou, tichou Zemi. Je přesvědčen, že v Novém Springfieldu budou žít poklidným a normálním lidským životem. Brzy se však ukáže, že sem byli dovedeni z nějakého důvodu.

Patrick O´Brian - MUŠKÁT ÚTĚCHY

Patricka O'Briana považují mnozí za největšího anglicky píšícího autora historických románů. V Muškátu útěchy jsou Jack Aubrey a Stephen Maturin stále ztroskotanci na neobydleném ostrově v holandské Východní Indii, kde na ně zaútočí zuřiví malajští piráti. Námořníkům se podaří je odrazit a posléze z ostrova uniknout do Batávie...

Glen Erik Hamilton - DRSNÁ ZIMA

Van Shaw ukončí službu v armádě a vrátí se do Seattlu a k Luce. Ale jejich poklidný život záhy naruší žádost dědečkova přítele Willarda, aby zjistil, co se stalo s jeho zmizelou neteří Elanou, Donovanovou kamarádkou z dětství. Van v opuštěné chatě nalezne dvě brutálně zmasakrovaná těla a pouští se do pátrání. Pokračování úspěšné prvotiny Dávné zločiny o netypickém hrdinovi Donovanu Shawovi.

Další »

Nakladateství fantastické
a jiné skvělé literatury