Na trhu

V této sekci můžete hledat detaily ke knihám, které jsou stále na trhu, samozřejmě jen u dobrých knihkupců.

Graham Hancock - BŮH VÁLKY 2: Návrat opeřeného hada

Prostřední díl trilogie opět kombinuje velkolepý historický příběh největšího střetu civilizací v dějinách s prvky fantasy a milostné romance.

Rachel Dunne - VE STÍNU BOHŮ

Před dávnými věky dvojice bohů stvořila zemi zvanou Fiatera a všechen život, a nakonec i své děti, božská Dvojčata. Ta se ale pokusila změnit dílo svých rodičů. Ti je za to vyhnali z nebes, zbavili je moci a uvěznili. Pár lidí ale na Dvojčata nezapomnělo a po osmi staletích tvrdé práce jsou členové jejich kultu připraveni své bohy osvobodit. Jenže co se stane, když se osobní ambice mocného kněze dostanou do střetu s jeho vírou? Co se stane, když je válka na nebesích na spadnutí a osud celého lidstva drží ve svých rukách jediný ješitný muž?

Mark Lawrence - LHÁŘŮV KLÍČ

Po děsivém dobrodružství, kdy jen o vlásek unikli smrti, princ Jalan Kendeth a vikinský válečník Snorri ver Snagason získají Lokiho klíč, pradávný artefakt schopný odemknout jakékoliv dveře. Zatímco Jal touží po návratu do domoviny, kde by pokračoval v marnotratném životě, Snorri chce najít bránu do smrti, otevřít ji dokořán a přivést svou rodinu zpátky do světa živých.

Gregg Hurwitz - PAN NIKDO

V okamžiku, kdy se dostanete do neřešitelného problému, existuje jen jeden člověk, který vám může pomoci. Pan Nikdo. Stačí zavolat na jeho číslo a brzy váš problém zmizí ze světa. Jako protislužbu chce jedinou věc - musíte kontakt na něj předat dál, dalšímu člověku v nouzi. Další napínavý příběh Sirotka X.

Amy Alward - DENÍK ALCHYMISTKY: KRÁLOVSKÉ TURNÉ

Aby deník, který by mohl obsahovat recept na živou vodu, našla Sam Kemiová dřív než Emilia, zlá teta princezny Evelyn, a zároveň aby zachránila vzpomínky i život svému dědečkovi, musí Sam vyměnit plesové róby, prince a paláce za draky, kentaury a jeskyně. Prostě běžná epizoda v životě dospívající alchymistky…

Terry Pratchett - PASTÝŘSKÁ KORUNA

Pastýřská koruna je poslední knihou Terryho Pratchetta. Napsal ji během posledního roku svého života, ještě předtím, než začátkem roku 2015 podlehl neodbytné a atypické formě Alzheimerovy choroby. Uzavřou se tu dobrodružství Toničky Bolavé, jejích oddaných Fíglů i spřátelených čarodějek.

Brandon Sanderson - MISTBORN: Pouta dědictví

Pouta dědictví jsou mýtické náramky, které před staletími nosil Pán Vládce, dokud ho o ně nepřipravila Následnice Hrdiny z Hathsinu a tím nezpůsobila jeho smrt. Moc skrytá v těchto náramcích by mohla způsobit katastrofu, protože v elendelské kotlině vře konflikt mezi Elendelem a venkovem.

Craig Cabell - TERRY PRATCHETT Fantastická duše

Tato kniha vzdává hold Pratchettovým uměleckým úspěchům a nabízí nejen zasvěcený pohled na něj a jeho dílo, ale i shrnutí televizních adaptací, kompletní seznam jeho knih vydaných ve Velké Británii a návod pro jejich sběratele. Žádný fanoušek by si ji neměl nechat ujít!

Marie Lu - PŮLNOČNÍ HVĚZDA

Temnota v jejím nitru se čím dál víc vymyká kontrole a hrozí zničit všechno, čeho Adelina dosáhla. Aby zachovala svou říši, musí se Adelina a její Růže spojit s Dýkami na nebezpečné výpravě - přestože se toto nesnadné spojenectví může ukázat jako velmi nebezpečné.

Terry Pratchett - PRAVDA+ZLODĚJ ČASU

Již třináctá dvojkniha z Úžasné Zeměplochy, doplněná ilustracemi Paula Kidbyho.

Další »

Nakladateství fantastické
a jiné skvělé literatury