Na trhu

V této sekci můžete hledat detaily ke knihám, které jsou stále na trhu, samozřejmě jen u dobrých knihkupců.

Mark Lawrence - ČERVENÁ SESTRA

Klášter Sladké Milosti vychovává z dívek zabijáky. V hrstce z nich se projeví stará krev, která jim propůjčuje schopnosti, jež jsou od dob, co u břehů Abethu přistály čtyři kmeny, zřídka k vidění. Sladká Milost brousí nadání svých novicek, až je ostré jako břitva a právě tak smrtící: vzdělat Červenou sestru v umění pěsti a čepele trvá deset let.

Gregg Hurwitz - CESTA Z TEMNOTY

Sirotek X si tentokrát naloží na bedra zatím nejtěžší úkol své kariéry. Rozhodne se zlikvidovat nejlépe střeženého muže planety, amerického prezidenta. Nejen aby pomstil smrt svého náhradního otce Jacka, ale chce též ochránit zbývající Sirotky, které prezident Bennett nelítostně likviduje.

Patrick O´Brian - LAPACÍ LIST

ZE zdánlivě prostých a známých stavebních kamenů vystavěl Patrick O'Brian strhující příběh plný lidskosti a dramatických zvratů, který nás opět zavede do neobyčejného světa kapitána Jacka Aubreyho.

Graham Hancock - BŮH VÁLKY: SMUTNÁ NOC

Cortés a jeho malá armáda conquistadorů vstupuje do Tenochtitlánu, ostrovního města Aztéků, jako hosté pološíleného vládce Montezumy, který má v plánu je tam uvěznit a pobít do posledního. Cortés však zaútočí jako první, bravurním převzetím moci zajme panovníka jako rukojmí a vládne Aztékům jeho prostřednictvím. Zdá se, že mu do rukou padne celé Mexiko, když přijde zpráva z pobřeží, že připlula nová španělská armáda převyšující tu jeho nejméně třikrát, jež byla vyslána ne, aby ho posílila, ale napadla a obrala o plody conquisty. Cortés čelí volbě mezi kapitulací a válkou proti španělským krajanům. Rozhodne se pro válku a vytáhne do boje, tím však osudně oslabí svou posádku v Tenochtitlánu a otevře dveře samého pekla.

Terry Pratchett, Stephen Baxter - DLOUHÝ MARS

Rok 2040. Dlouhá Země se zmítá v chaosu. Drtivý výbuch Yellowstonu uštědřil civilizaci zničující ránu. Celé národy hledají možná bezpečná útočiště na myriádách Vkročných Zemí. Sally Linsayová,Jošua Valien té a Lobsang se plně zapojují do úmorné snahy o očištění Prvozemě po erupci. Jošua navíc čelí další krizi, ještě blíže domovu.

Terry Pratchett - JEŽIBABIN VYSAVAČ

Nejobyčejnější místa se proměňují v dobrodružné scenérie - tak se třeba z Walesu stává britský Divoký západ - a nejobyčejnější každodenní předměty ožívají v rukou z Pratchettovy fantazie zrozených tvorů a mění se třeba i ve zbraně hromadného ničení - například když se tři sta skřítků pokusí řídit nákladní auto.

Rachel Dunne - KOSTI SVĚTA

Na nebesích se schyluje k válce mezi božskými Rodiči a jejich zapuzenými dětmi, Dvojčaty. K válce, která ohrožuje celou Fiateru.

Ed McDonald - HAVRANÍ PLÁČ

Když se někdo vloupá do tajemné pokladnice Havraního spáru a ukradne předmět se strašnou mocí, musí Galharrow a jeho Černé křídlo co nejrychleji zjistit, kdo je za to zodpovědný, než se pachateli naskytne šance tu věc použít.

Mark Lawrence - BRATŘI NA CESTÁCH

Fascinující sbírka čtrnácti povídek o vraždách, masakrech, pathosu i filozofii zasazených do světa Roztříštěné říše. V knize najdete příběhy mužů, jakými jsou Rudý Hrabě, sir Makin, Rike, Burlow a Nůbánec, vyprávějící o svém původu a událostech, které je formovaly.

Brian McClellan - HŘÍCHY ŘÍŠE (Bohové krve a prachu 1)

Povstání, které hrozí Zeměpádu, musí být potlačeno lstí a silou, úkol, jenž padne na bedra špeha jménem Michel Bravis, usvědčeného válečného zločince Bena Stykea a lady Vloru Flint, žoldnéřskou generálku s bouřlivou minulostí.

Další »

Nakladateství fantastické
a jiné skvělé literatury