Na trhu

V této sekci můžete hledat detaily ke knihám, které jsou stále na trhu, samozřejmě jen u dobrých knihkupců.

Terry Pratchett- MRKNUTÍ OBRAZOVKY

Velký soubor povídek, v němž ke každé napsal autor úvodní poznámku a připojil barevnou ilustraci. Povídky sebrané v Mrknutí obrazovky sestávají z vpádů sekundárních světů do toho našeho. Ve druhé části jsou povídky ze Zeměplochy.

Terry Pratchett, Stephen Baxter - DLOUHÁ UTOPIE

Lidstvo bylo odvrhnuto Prvozemí a nyní se šíří po Dlouhé Zemi. Ne všude je však světy vítají s otevřenou náručí. Lobsang, nyní už postarší a velmi konzervativní pohyblivá jednotka, odchází v přestrojení s Agnes a jejich synem na odlehlou, tichou Zemi. Je přesvědčen, že v Novém Springfieldu budou žít poklidným a normálním lidským životem. Brzy se však ukáže, že sem byli dovedeni z nějakého důvodu.

Patrick O´Brian - MUŠKÁT ÚTĚCHY

Patricka O'Briana považují mnozí za největšího anglicky píšícího autora historických románů. V Muškátu útěchy jsou Jack Aubrey a Stephen Maturin stále ztroskotanci na neobydleném ostrově v holandské Východní Indii, kde na ně zaútočí zuřiví malajští piráti. Námořníkům se podaří je odrazit a posléze z ostrova uniknout do Batávie...

Glen Erik Hamilton - DRSNÁ ZIMA

Van Shaw ukončí službu v armádě a vrátí se do Seattlu a k Luce. Ale jejich poklidný život záhy naruší žádost dědečkova přítele Willarda, aby zjistil, co se stalo s jeho zmizelou neteří Elanou, Donovanovou kamarádkou z dětství. Van v opuštěné chatě nalezne dvě brutálně zmasakrovaná těla a pouští se do pátrání. Pokračování úspěšné prvotiny Dávné zločiny o netypickém hrdinovi Donovanu Shawovi.

terry Pratchett - ČAROPRÁVNOST

Pokračujeme v limitované sběratelské edici titulem Čaroprávnost.

Terry Pratchett - LEHKÉ FANTASTIČNO limitovaná edice

Limitovaná edice Zeměplochy pokračuje! Dalším titulem v pořadí je Lehké fantastično.

Mark Lawrence - SVATÁ SESTRA

Přichází čas ohně. Čas, kdy přátelé umírají, města hoří a Říše se hroutí. Ledový příkrov postupuje, Koridor se neustále zužuje a Říše se tak ocitá v obležení. Závěrečný díl trilogie.

Terry Pratchett - BARVA KOUZEL (limitovaná edice)

Letos začínáme vydávat limitovanou edici Zeměpolochy ve formátu 130x200mm, vázanou, s kouzelnými obálkami a barevnou ražbou, jejíž autorem je Joe McLaren.

Brian McClellan - KREV ŘÍŠE

S blížící se závěrečnou bitvou, žoldnéř, špeh a generálka musí najít nepravděpodobné a nebezpečné spojence, aby v tomto epickém fantasy příběhu o magii a střelném prachu uznávaného autora Briana McClellana zvrátili směr války.

Terry Pratchett - PRAČLOVĚK, KTERÝ CESTOVAL ČASEM

Povídky, které najdete v této knize - a které byly vybrány z nejlepších Terryho prací pro Buck Free Press a Western Daily Press, když jsme je pouze vyhrabali z almary a lehce přeleštili - neobsahují žádné velké zelené zubaté potvory, ale je tam ten pán, co si stavěl v kůlně raketu, stejně jako králové a starostové, chlupatý neandrtálec, nebojácný luční koník, Krysař, špetka cestování časem a velká spousta vzrušujících výprav - pod mořskou hladinu i do vesmíru.

Další »

Nakladateství fantastické
a jiné skvělé literatury