Na trhu

V této sekci můžete hledat detaily ke knihám, které jsou stále na trhu, samozřejmě jen u dobrých knihkupců.

Brandon Sanderson - RITMATIK

Šestnáctiletý Joel touží po tom, stát se ritmatikem. Ritmatici mají moc vdechnout život dvourozměrným křídovým obrázkům postaviček a vytvořit z nich bojeschopné bytosti, křídáky.

Patrick O´Brian - ODVRÁCENÁ STRANA SVĚTA

Píše se rok 1812 a kapitán Královského námořnictva Jack Aubrey je vyslán z Gibraltaru ke břehům Jižní Ameriky s úkolem ochránit anglické velrybářské lodi před útoky silné americké fregaty Norfolk.

Robert J. Mrazek - MOST MRTVÉHO MUŽE

Jake Cantrell, důstojník propuštěný z armády, a jeho kamarádka Beruška, kříženec psa a vlka, kterého zachránil během služby v Afghánistánu a jediný přítel, který mu zbyl, se snaží hodit trpkou minulost za hlavu. Jenže mrtvola nalezená na mostě v něm probudí vyšetřovatelský instinkt.

Graham Hancock - BŮH VÁLKY 2: Návrat opeřeného hada

Prostřední díl trilogie opět kombinuje velkolepý historický příběh největšího střetu civilizací v dějinách s prvky fantasy a milostné romance.

Brandon Sanderson - ELANTRIS

Jubilejní vydání k 10. výročí prvního anglického vydání, rozšířené a doplněné autorem.

Terry Pratchett, Paul Kidby - POSLEDNÍ HRDINA

Dotisk mistrovského díla Terryho Pratchetta a ilustrátora Paula Kidbyho připravujeme na září.

Rachel Dunne - VE STÍNU BOHŮ

Před dávnými věky dvojice bohů stvořila zemi zvanou Fiatera a všechen život, a nakonec i své děti, božská Dvojčata. Ta se ale pokusila změnit dílo svých rodičů. Ti je za to vyhnali z nebes, zbavili je moci a uvěznili. Pár lidí ale na Dvojčata nezapomnělo a po osmi staletích tvrdé práce jsou členové jejich kultu připraveni své bohy osvobodit. Jenže co se stane, když se osobní ambice mocného kněze dostanou do střetu s jeho vírou? Co se stane, když je válka na nebesích na spadnutí a osud celého lidstva drží ve svých rukách jediný ješitný muž?

Mark Lawrence - LHÁŘŮV KLÍČ

Po děsivém dobrodružství, kdy jen o vlásek unikli smrti, princ Jalan Kendeth a vikinský válečník Snorri ver Snagason získají Lokiho klíč, pradávný artefakt schopný odemknout jakékoliv dveře. Zatímco Jal touží po návratu do domoviny, kde by pokračoval v marnotratném životě, Snorri chce najít bránu do smrti, otevřít ji dokořán a přivést svou rodinu zpátky do světa živých.

Gregg Hurwitz - PAN NIKDO

V okamžiku, kdy se dostanete do neřešitelného problému, existuje jen jeden člověk, který vám může pomoci. Pan Nikdo. Stačí zavolat na jeho číslo a brzy váš problém zmizí ze světa. Jako protislužbu chce jedinou věc - musíte kontakt na něj předat dál, dalšímu člověku v nouzi. Další napínavý příběh Sirotka X.

Amy Alward - DENÍK ALCHYMISTKY: KRÁLOVSKÉ TURNÉ

Aby deník, který by mohl obsahovat recept na živou vodu, našla Sam Kemiová dřív než Emilia, zlá teta princezny Evelyn, a zároveň aby zachránila vzpomínky i život svému dědečkovi, musí Sam vyměnit plesové róby, prince a paláce za draky, kentaury a jeskyně. Prostě běžná epizoda v životě dospívající alchymistky…

Další »

Nakladateství fantastické
a jiné skvělé literatury