Chystáme

V následujícím přehledu přinášíme detaily o titulech, které jsou již v posledních fázích přípravy a po předání tiskárně záleží jen na její rychlosti, kdy přesně bude titul dodán na trh. Poznámka pro hodně natěšené: Jakmile se u titulu objeví nabídka KOUPIT V eSHOPU, můžete si titul předobjednat v našem eShopu.

Soubory ke stažení

Mark Lawrence - LHÁŘŮV KLÍČ

Po děsivém dobrodružství, kdy jen o vlásek unikli smrti, princ Jalan Kendeth a vikinský válečník Snorri ver Snagason získají Lokiho klíč, pradávný artefakt schopný odemknout jakékoliv dveře. Zatímco Jal touží po návratu do domoviny, kde by pokračoval v marnotratném životě, Snorri chce najít bránu do smrti, otevřít ji dokořán a přivést svou rodinu zpátky do světa živých.

Gregg Hurwitz - PAN NIKDO

V okamžiku, kdy se dostanete do neřešitelného problému, existuje jen jeden člověk, který vám může pomoci. Pan Nikdo. Stačí zavolat na jeho číslo a brzy váš problém zmizí ze světa. Jako protislužbu chce jedinou věc - musíte kontakt na něj předat dál, dalšímu člověku v nouzi. Další napínavý příběh Sirotka X.

Amy Alward - DENÍK ALCHYMISTKY: KRÁLOVSKÉ TURNÉ

Aby deník, který by mohl obsahovat recept na živou vodu, našla Sam Kemiová dřív než Emilia, zlá teta princezny Evelyn, a zároveň aby zachránila vzpomínky i život svému dědečkovi, musí Sam vyměnit plesové róby, prince a paláce za draky, kentaury a jeskyně. Prostě běžná epizoda v životě dospívající alchymistky…

Nakladateství fantastické
a jiné skvělé literatury