Chystáme

V následujícím přehledu přinášíme detaily o titulech, které jsou již v posledních fázích přípravy a po předání tiskárně záleží jen na její rychlosti, kdy přesně bude titul dodán na trh. Poznámka pro hodně natěšené: Jakmile se u titulu objeví nabídka KOUPIT V eSHOPU, můžete si titul předobjednat v našem eShopu.

Soubory ke stažení

Rachel Dunne - VE STÍNU BOHŮ

Před dávnými věky dvojice bohů stvořila zemi zvanou Fiatera a všechen život, a nakonec i své děti, božská Dvojčata. Ta se ale pokusila změnit dílo svých rodičů. Ti je za to vyhnali z nebes, zbavili je moci a uvěznili. Pár lidí ale na Dvojčata nezapomnělo a po osmi staletích tvrdé práce jsou členové jejich kultu připraveni své bohy osvobodit. Jenže co se stane, když se osobní ambice mocného kněze dostanou do střetu s jeho vírou? Co se stane, když je válka na nebesích na spadnutí a osud celého lidstva drží ve svých rukách jediný ješitný muž?

Amy Alward - DENÍK ALCHYMISTKY: KRÁLOVSKÉ TURNÉ

Aby deník, který by mohl obsahovat recept na živou vodu, našla Sam Kemiová dřív než Emilia, zlá teta princezny Evelyn, a zároveň aby zachránila vzpomínky i život svému dědečkovi, musí Sam vyměnit plesové róby, prince a paláce za draky, kentaury a jeskyně. Prostě běžná epizoda v životě dospívající alchymistky…

Nakladateství fantastické
a jiné skvělé literatury